Dodany: 2011-06-01 14:17:30

Jak założyć szkołę nauki jazdyJest wiele sposobów na samozatrudnienie. Dziś jednym z bardzo popularnych sposobów jest założenie własnej szkoły nazywanej potocznie – nauka jazdy gdańsk. Czym właściwie jest nauka jazdy gdańsk i czy założenie tego typu społecznie odpowiedzialnego biznesu jest trudne i różni się od założenia innego typu działalności gospodarczej?

 

Otóż nie! ?Nauka jazdy gdańsk może zostać założona w ten sam sposób, co inne zajmujące się innego typu usługami działalności gospodarcze. Zacznijmy więc od początku. Co należy zrobić by założyć szkołę nauka jazdy gdańsk? Przede wszytki dopełnić wszelkich niezbędnych formalności jak przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej od zajęcia numeru REGON po założenie własnego – firmowego konta bankowego i zamówienie pieczątek.

 

W tym jednak przypadku – aby założyć szkołę nauka jazdy gdańsk należy na wstępie zatrudnić osoby z uprawnieniami instruktorskimi – by szkoła mogła funkcjonować zgodnie z literą prawa. Po zatrudnieniu odpowiednich osób pozostaje jeszcze zakup samochodów, które służyć będą przyszłym kursantom do nauki jazdy w praktyce. Zakup samochodów można rozwiązać na kilka sposobów – wziąć w leasing lub wziąć na kredyt na firmę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć szkołę nauki jazdy
Nick: