Dodany: 2011-06-01 14:29:07

Jak przygotować samochód do nauki jazdyAby kursant był w pełni bezpieczny a nauka jazdy gdańsk przychodziła mu z łatwością, szkoła nauka jazdy gdańsk musi być odpowiednio wyposażona. Jednym z  głównych elementów wyposażenie szkoły nauka jazdy gdańsk jest samochód.

 

Nie jest to jednak zwykły samochód a taki, w którym zarówno kierowca jak i pasażer mogą decydować o zachowaniu się samochodu. Chodzi bowiem o to, by instruktor miał kontrolę nad autem mimo iż nie siedzi on za kierownicą. Aby tak dostosować auto, należy zakupione przez szkołę samochody oddać pod opiekę mechaników, firm, które zajmują się dostosowywaniem aut do celów aut dydaktycznych, czyli takich na których uczyć się będą kursanci.

 

Przygotowanie samochodu do nauki jazdy to przede wszystkim wyposażenie go w dodatkowe pedały – sprzęgła oraz stopu. Są to wymagane elementy w każdej – popularnie zwanej – elce, czyli w aucie, które ma służyć do nauki jazdy. Nauka jazdy gdańsk zleca również montaż dodatkowych lusterek, które ułatwić mają początkującym kierowcom poruszanie się zarówno po ulicach miasta jak i na placyku – czyli placu manewrowym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przygotować samochód do nauki jazdy
Nick: