Dodany: 2011-06-01 14:55:27

 Badanie lekarskie przed kursem na prawo jazdyPrawo jazdy gdańsk to nie tylko żmudny kurs teoretyczny i część praktyczna ale również masa przygotowań, papierów oraz badań, by móc wziąć udział w kursie. Jednym z elementarnych wymogów na kursie na prawo jazdy gdańsk są badania lekarskie.

 

Badania lekarskie wykonuje albo lekarz, który ze szkoła nauki jazdy ma podpisaną umowę na stałe, albo kursant sam – na własną rękę wykonuje badania zlecone przez szkołę nauki jazdy. Badania lekarskie na prawo jazdy gdańsk sprawdzają zarówno wzrok przyszłego kursanta jak i ogólny stan zdrowia.

 

W tym przypadku lekarz stwierdza czy istnieją przeciwwskazania u kursanta by ten nie mógł uczestniczyć w zajęciach praktycznych na prawo jazdy gdańsk oraz nie mógł w przyszłości prowadzić pojazdów. Za badania lekarskie przed egzaminem na prawo jazdy płaci kursant, nie jest to zazwyczaj suma wpisana w cenę kursu prawa jazdy tak więc jest to dodatkowa kwota która należy doliczyć do całości wydanych środków na zrobienie kursu prawa jazdy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Badanie lekarskie przed kursem na prawo jazdy
Nick: