Dodany: 2011-06-01 15:20:10

Egzamin praktycznyPrawo jazdy gdańsk jest o tyle trudno uzyskać, że podczas 40 minutowego egzaminu teoretycznego może wydarzyć się właściwie wszystko. Egzaminator, który przeprowadza egzamin praktyczny z nauki jazdy ma za zadanie wyciągnąć nasze niedociągnięcia, słabe strony i sprawdzić jak przyszły kierowca myśli i zachowuje się za kierownicą w sytuacjach stresowych.

 

Egzamin praktyczny na prawo jazdy gdańsk to nie tylko egzamin prowadzony na ulicach miasta, to również część na placu manewrowym. Na placu manewrowym, egzaminowana osoba, musi wykazać się wiedzą z zakresu lokalizacji świateł w samochodzie oraz musi wskazać lokalizację zbiorników na płyny pod maską samochodu. Dodatkowo wykazuje się umiejętnościami jazdy po łuku czy też umiejętnością ruszania ze wzniesienia przy użyciu hamulca ręcznego.

 

Egzamin praktyczny kończy cały egzamin na prawo jazdy, jeśli kursant nie zda tej części kursu następnym razem powtarza jedynie praktykę, bez konieczności powtarzania części teoretycznej. Jeśli jednak zda egzamin praktyczny oznacza, to że pozostaje mu jedynie czekać na wyrobienie i odbiór dokumentu jakim jest prawo jazdy gdańsk..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin praktyczny
Nick: